ÖVRIGT / Diverse / Väggdekoratoner 17098302
nr 1709 8302
Väggdekoratoner
2 st, lackarbete och konstmaterial, 110x45 cm
Kondition: smärre skador och slitage
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 16 juni 2025
kl 19:27:08
1.000 kr